Maak kennis met ons team


101_AZGL_Arts_Steven Marcoen_1477.jpg

Steven Marcoen

abdominaal chirurg

steven.marcoen@azglorieux.be

tel: 055/23 35 95 

27_AZGL_Arts_Wouter van Riel_377.jpg

Wouter van Riel

abdominaal chirurg

wouter.vanriel@azglorieux.be

tel: 055/23 35 95 

2_AZGL_Sofie Viskens_Arts_160623_LR_9703.jpg

Sofie Viskens

abdominaal chirurg 

sofie.viskens@azglorieux.be

055/ 23 35 95 

6_AZGL_Anne-Marie Van der Biest_Arts_160623_LR_557.jpg

Anne-Marie Van der Biest

endocrinoloog 

anne-marie.vanderbiest@azglorieux.be

tel: 055/ 23 36 68

3_AZGL_PORTRET_Liesbet-Huyghebaert_120123_4-2048x2048.jpg

Liesbet Huyghebaert

revalidatie-arts

liesbet.huyghebaert@azglorieux.be
Tel: 055/23 36 52

105_AZGL_Obesitaskliniek_Ruth Doms_1515.jpg

Ruth Doms

diëtist

ruth.doms@azglorieux.be
Tel: 055/23 30 67

AZGL_Julie_Sulmon_DSC_5627.jpg

Julie Sulmon

diëtist

julie.sulmon@azglorieux.be

tel: 055/ 23 30 67 

 

Aaike Verstraeten

psycholoog

aaike.verstraeten@azglorieux.be

tel: 055/23 35 95 

Kaat Vanderstraeten 

psycholoog

 

 

 

38_AZGL_Obesitaskliniek_Kristien Vanelsacker_492.jpg

Tine Vanelsacker

coördinator

obesitaskliniek@azglorieux.be
Tel: 055/23 32 51

Nathalie Bauwens

Fabienne Platti

Nathalie Stocké 

 

administratieve medewerkers 

chirurgie@azglorieux.be

tel: 055/23 35 95

We gebruiken cookies op deze site om uw gebruikerservaring te verbeteren. Raadpleeg uw persoonlijke instellingen voor een volledig overzicht van alle gebruikte cookies.

Cookie personalisering

Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Sommige cookies worden geplaatst door diensten van derden die op onze pagina's worden weergegeven. Je kunt je toestemming op elk moment wijzigen of intrekken. In onze cookieverklaring vind je meer informatie.

In onze privacywetgeving kan je meer informatie terugvinden over het belang dat wij hechten inzake de privacy van jouw gegevens. 

Uw cookie-voorkeuren werden opgeslagen